Balony i wielokolorowe konfetti

Posted on 15/02/2023 7:37am

Wystrój sali weselnej to jedna z takich kwestii, które zapadną w pamięć wszystkich zaproszonych. Rzecz jasna nie dekoracje są w dniu ślubu na pierwszym planie, lecz są w stanie one sprawić, iż goście poczują się lepiej i faktycznie będzie czuć weselną atmosferę. Z radosnymi przyjęciami niezmiennie kojarzą się ozdoby takie, jak balony i konfetti. W Waszej sali weselnej możecie postawić na oba rozwiązania.
Dekoracje na wesele
Author: Emily Burnett
Source: http://www.flickr.com
Baloniki wszędzie idealnie się prezentują. Aktualnie jest to już ozdoba klasyczna, jednak nadal często wykorzystywana przy różnych świętach. Balony natychmiast wprowadzają imprezową atmosferę. Ogromnym plusem baloników jest to, iż stanowią one bardzo niedrogą formę dekoracji. Co więcej, można samemu przystroić salę przy ich pomocy. Nie potrzeba tutaj profesjonalisty.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę naszym intrygującym postem? Fantastycznie. W takim razie zapraszamy - kliknij w link garnitury męskie wrocław noor i przejdź do następnej witryny po szczegóły.

Wystarczy nabyć opakowanie baloników, napełnić powietrzem razem z kimś ze znajomych i przywiązać pod sufitem.Opłaca się zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu. W sali jesteśmy w stanie zawiesić i ponad sto balonów – wszystko zależy od naszego pomysłu oraz rozmiarów pomieszczenia. Ceny baloników mogą bardzo się różnić. Warto pójść kupować w supermarkecie albo hurtowni, aby kupić większe opakowanie. Dzięki temu zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Baloniki trzeba też przywiązać welonem. Wiązanie powinno być wytrzymałe, bo elementy dekoracji będą zapewne przypadkowo dotykane przez zaproszonych. To istotne, aby baloniki wtedy nie spadły.

Aby było jeszcze bardziej kolorowo, dobrze jest także kupić konfetti. To właściwie element, którego może być wszędzie dużo. Jeżeli będzie leżeć na podłodze, z pewnością nikomu nie przeszkodzi. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na lovingit.pl ( i konfetti - wymarzone wesele z loving it)

Tags: dekoracje, wesele, balony