Oświadczyny – niebanalne pomysły dla odważnych mężczyzn.

Posted on 18/06/2021 9:47am

Koncepcji na ciekawe oświadczyny jest naprawdę dużo. Bardzo ważne jest to, żeby zorganizować wszystko tak, żeby podobały się naszej przyszłej żonie. A żeby wyczuć, co wpasuje się w jej gust, musimy jej naprawdę dobrze słuchać.

oferta sklepu jubilerskiego Azur
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com
Złote pierścionki zaręczynowe to wciąż klasyka oświadczyn, ale inne elementy to najczęściej swobodna wariacja na temat - najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe. Pierwszym krokiem do zaplanowania zaręczyn jest gruntowne poznanie charakteru, upodobań i marzeń swojej partnerki. Niektóre kobiety preferują huczne, szalone zaręczyny, inne wolą, by odbyły się one w kameralnych warunkach, w romantycznej atmosferze. Zebraliśmy te najciekawsze pomysły, aby zainspirować mężczyzn do przemyślenia tego uroczego wydarzenia. Jeżeli para związana jest podobnymi zainteresowaniami, na przykład żeglarstwo, wspinaczka albo jazda na rolkach, przyszły pan młody może wykorzystać okazję wspólnego spędzania czasu i zorganizować oświadczyny na przykład na rejsie po Morzu Śródziemnym albo podczas całonocnego maratonu na rolkach.Wspólny wyjazd w góry, całodniowe wędrówki i popołudniowy relaks w górskiej chacie również mogą sprzyjać zbliżeniom a mężczyzna może ukradkiem wyciągnąć z plecaka małe zawiniątko. Oświadczyny w sylwestra – może niezbyt oryginalne, ale – w zależności od tego, gdzie i z kim para go spędza – można uczynić z nich główną atrakcję wieczoru, dużo istotniejszą niż rozpoczynający się właśnie kolejny rok. Można wypowiedzieć słowa „Czy zostaniesz moją żoną?” dopiero gdy nasza partnerka znajdzie pierścionek i spojrzy na nas pytającym wzorkiem. Można wykorzystać też urodziny, imieniny, święta lub walentynki.

Obrączki ślubne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Oczywiście, jako podarki od dawna dobrze sprawdzają się złote pierścionki zaręczynowe w uroczych pudełeczkach, lecz równie dobrze do pudełeczka albo materiałowego woreczka możemy włożyć karteczkę z pytaniem czy tajemniczą wiadomością, a pierścionek (zobacz pierścionki z cyrkoniami) wyjąć np. z kieszeni - zobacz więcej na stronie .

Jeśli zaabsorbował Cię ten artykuł, kliknij bez wahania tutaj, ponieważ ta oferta (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-na-18-urodziny/zaproszenie-na-18-urodziny-shiny-rain) z pewnością także jest warta Twojego zainteresowania.

Jeśli jesteśmy dość odważni a nasza dziewczyna lubi imprezy publiczne, możemy poprosić na przykład zespół przed koncertem o wywołanie naszej dziewczyny na estradę. Jeśli chcemy, by zaręczyny były naprawdę widowiskowe, można zamówić fajerwerki lub banner reklamowy z treścią naszych oświadczyn, a nawet naszym zdjęciem. Oczywiście ogłoszenie w gazecie również może być ciekawym sposobem na wyznanie dozgonnej miłości.

Pomysłowo zorganizowane zaręczyny nie muszą angażować wielu osób, nie muszą być również stresujące. Ważne, żeby były przygotowane z myślą o naszej dziewczynie i spełniały jej najskrytsze marzenia.

Tags: zaręczyny, pierścionek, narzeczona, oświadczyny