Pokazy sztuki barmańskiej - z całą pewnością jedna z najbardziej popularnych „rozrywek” wykorzystywanych na dzisiejszych weselach.

Posted on 25/07/2021 8:24am

Ślub to niezaprzeczalnie jeden z najistotniejszych momentów w życiu człowieka. Wszyscy narzeczeni starają się, aby ich święto na długo zapadło gościom w pamięć.


Barman
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com


Pojawia się jednakże pytanie: w jaki sposób owe plany zrealizować ?


Wbrew pozorom, nie jest to wcale łatwe zadanie. Kupno sukni, garnituru, kwiatów albo obrączek nie przysparza większych trudności, jeżeli dysponujemy pokaźnym budżetem, lecz atrakcje weselne to całkowicie inna sprawa. Skąd taki wniosek? W tej chwili nowożeńcy stają się coraz bardziej kreatywni, a zrobienie wrażenia na biesiadnikach, którzy uczestniczyli w niejednym weselu okazuje się ogromnym wyzwaniem. „Zwyczajny” wodzirej bądź didżej to zdecydowanie za mało, by wywołać zachwyt gości. Potrzeba kogoś nietuzinkowego. Barman Barmani bez wątpienia będzie doskonałą „atrakcją weselną”.
Latające butelki, pokaz sztuki przygotowywania drinków, wreszcie możliwość „stworzenia” trunku według swojego przepisu to nader interesujący - a co istotniejsze - skuteczny sposób na „urozmaicenie” nie tylko przyjęcia weselnego , ale również szeregu innych imprez okolicznościowych, takich jak chociazby: imieniny, eventy integracyjne, itd.

Tags: rzeczy, przyjęcia, święto, pomysł, wiek