Przystanek Woodstock jako przedstawienia, ale także seria imprez

Posted on 14/02/2023 7:34am

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która owym letnim przedstawieniem pragnie podziękować wszelkim wolontariuszom i ludziom wspomagającym jej styczniowe, finałowe postępowania.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie przedstawienia, ale także szereg akcji towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, również sporo innych. Osoby, które przyjeżdżają na festiwal, poważają sobie nieprzeciętny nastrój przedsięwzięcia. Trudno o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt grup z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych zespołów, jakie pragną przedstawić się przed wielką publicznością.

Zabezpieczenie tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, czyli grupę wolontariuszy, kompetentną ochronę, oraz policję, która zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza masowa w Polsce. Sporo różnych ludzi spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, wspólnie się bawi- z tego źródła. Każdego roku Policja potwierdza, że przy tak wielkiej publiczności fenomenem jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.Teczka na ramię
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, przestronne, lecz trwałe. Nawet stosunkowo niedroga torba (zobacz: eko torby z nadrukiem) jest w stanie być odpowiednia pod warunkiem, że będzie skonstruowana z dobrych materiałów. Małe walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, który wolno zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i obszerne walizki to wyjście odpowiednie na dłuższe podróże. Wskazane jest, żeby w środku ukrywały się kolejne kieszonki zapinane na suwak, jakie zmieszczą drobne przedmioty. Niezwykle wygodną opcją jest możność przekształcenia drobnej torby na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Nowoczesne walizki są coraz lżejsze i bardziej odporne na uszkodzenia dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Dodatkowe informacje znajdziesz pod linkiem . Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku walizek jest nadzwyczaj wielka.

Tags: kieszonki, kultura, impreza